Europejska Uczelnia Nauk Medycznych i Społecznych w Warszawie

Master of Business Administration (EMBA)

Programy studiów Executive MBA tworzymy po konsultacjach z ekspertami z branży oraz partnerami zagranicznymi i biznesowymi

Opis: Studia MBA są powszechnie najbardziej cenioną i uznawaną za najwyższą formą kształcenia menedżerów. Utożsamiane są z bardzo szeroką wiedzą biznesową zapewniającą organizacjom pomoc w rozwiązywaniu złożonych problemów i poprawie ich wyników ekonomicznych oraz społecznych.  Stanowią często niezbędny szczebel w karierze zawodowej.

Master of Business Administration to interdyscyplinarny kierunek integrujący wiedzę, umiejętności i kompetencje z wielu dziedzin takich jak zarządzanie, marketing, finanse, prawo, rachunkowość, psychologia, a także etyka. Ukończenie MBA daje nieograniczone możliwości rozwoju, poszerzenia ścieżki kariery oraz wzmocnienia pozycji na rynku pracy.

Program studiów Master of Business Administration przygotowany jest z myślą o osobach, które zajmują bądź będą zajmować kierownicze stanowiska w przedsiębiorstwach; dostosowany jest do potrzeb współczesnych studentów; umożliwia zapoznanie słuchaczy z ogólnymi warunkami gospodarczymi, kulturowymi, społecznymi oraz politycznymi związanymi z dynamicznie rozwijająca i zmieniającą się gospodarką.

Adresaci: Studia MBA adresowane są przede wszystkim do: osób pełniących bądź też aspirujących do piastowania kierowniczych stanowisk; właścicieli firm, osób zarządzających średnimi i dużymi przedsiębiorstwami, menedżerów, konsultantów oraz doradców biznesu.

Cel studiów: Celem kierunku jest dostarczenie słuchaczom nowoczesnej wiedzy z szeroko rozumianej dziedziny zarządzania, niezbędnej w osiągnięciu sukcesu; kształcenie efektywnych i odpowiedzialnych menedżerów oraz liderów.

Czas trwania: 2 semestry
koszt:
10.000 zł
wpisowe: 300 zł

Scroll to Top